ابتکار: جریاناتی برای القای یاس و ناامیدی فعال هستند

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان گفت: جریاناتی برای القای یاس و ناامیدی از طریق شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی بسیار فعال هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، معصومه ابتکار روز یکشنبه در آیین تقدیر از کارشناسان اورژانس اجتماعی در سالن تلاش افزود: این افراد نمی توانند سربلندی مردم ایران را ببینند و می خواهند به انواع گوناگون، یاس و ناامیدی را به مردم القا کنند.
وی ، مقابله با خشونت را از مهم ترین سیاست های دولت دوازدهم برشمرد و گفت: بطور مجدانه پیگیر لایحه مقابله با خشونت علیه زنان از طریق قوه قضائیه هستیم و انتظار داریم هرچه زودتر این لایحه از قوه قضائیه به دولت و سپس به مجلس شورای اسلامی برود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان اظهارداشت: انتظار داریم لایحه کودکان و نوجوانان نیز نهایی شده، این لایحه از کمیسیون قضایی خارج شده و سپس در صحن مجلس، قرار می گیرد و امیدواریم این قانون مورد توجه قرار گیرد.
ابتکار افزود: امیدواریم در فرآیندهای قضائی، موارد کودک آزاری به دور از تبعیض و عادلانه باشد، کودک آزاری با هر عنوانی باید عادلانه باشد اما متاسفانه اینکه برخی با عناوین مقدس از کودک آزاری قصر در می روند، جای شرمندگی دارد.
وی تاکید کرد: نسبت به فرآیندهای استیفای حقوق کودکان، جدی باشیم.
وی خاطرنشان کرد: طرح تاب آوری اجتماعی در دولت یازدهم اجرا شد و در دولت دوازدهم، دور دوم آن آغاز شد.
اجتمام*9185**1569**خبرنگار: سادات حسینی خواه **انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال