ارتش سوریه مناطقی در حومه جنوبی حلب را آزاد کرد

تهران – ایرنا- منابع خبری شامگاه پنجشنبه گزارش دادند که ارتش سوریه در ادامه پاکسازی استان حلب از اشغال گروه های تروریستی چند منطقه در حومه جنوبی حلب را آزاد کرد.

به گزارش شبکه خبری المیادین، ارتش سوریه منطقه و روستاهای «عطشانه غربی»، «ام القرامیل»و «کفر حداد» را پس از درگیری با عناصر گروه تروریستی النصره آزاد کرد.
ارتش سوریه با پشتیبانی گروه های دفاع مردمی پیش تر نیز روستاهای وسیطه شرقی، وسیطه غربی، غیره، تویم، تل جینه، عنانه، تل فخار، تل عقارب و واسطه را در استان حلب و ادلب آزاد کرده و شماری از تروریست های تحریرالشام را به هلاکت رسانده بود.
المیادین به نقل از رسانه های نزدیک به تروریست ها گزارش داد: گروهی از تروریست های النصره به دلایل شرایط بد و ترس از پیشروی نیروهای سوری این منطقه را ترک کردند.
سوریه حدود هفت سال است با حضور گروه های مسلح و تروریستی همچون داعش و تحریرالشام(جبهه النصره) که از سوی غرب و برخی کشورهای منطقه حمایت می شوند، با بحران روبه رو است.
با شکست داعش در سوریه در ماه های اخیر و همچنین پیشروی ارتش این کشور و نیروهای مقاومت اسلامی، سوریه پس از سال ها پایداری در آستانه ریشه کنی تروریسم قرار دارد.
شبک**9365**1392**مترجم: رضا میرزائی**انتشار: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال