دوومیدانی داخل سالن آسیا/توکلی: از اینکه توانستم برای کشورم مدال بگیرم، خوشحالم

تهران -ایرنا - دارنده مدال نقره هشتمین دوره رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا گفت: از اینکه توانستم برای کشورم در این رقابت ها مدال بگیریم، خوشحالم.

«سپیده توکلی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا و با اشاره به سطح فنی بالای این رقابت ها افزود: سطح فنی رقابت ها مطلوب و ورزشکاران خوبی در آن شرکت دارند.
وی اظهار داشت: برای شرکت در این رقابت ها تلاش زیادی کردم و امیدوارم این روند برایم ادامه داشته باشد و روز شنبه بار دیگر در این رقابت ها به میدان می روم و با رقبای خود در پنجگانه رقابت خواهم کرد.
«دوسانووا» از کشور ازبکستان و قهرمان پرش ارتفاع هشتمین دوره مسابقه های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که به میزبانی ایران در مجموعه آفتاب انقلاب تهران در حال برگزاری است،گفت: مسابقه های داخل سالن تهران از سطح فنی خوبی برخوردار بود. از این که در این رقابت ها شرکت کرده ام، خوشحالم و از نتیجه ای که کسب کردم راضی هستم.
وی افزود: میزبانی ایران در رقابت های داخل سالن بسیار خوب است و رقبا نمایش خوبی داشتند. اما می‎توانستیم رکورد های بهتری به جای بگذاریم که متاسفانه اتفاق نیفتاد.
دوسانووا در خصوص رقابت با سپیده توکلی نیز گفت: او ورزشکار خوبی است و خوشحالم از اینکه توانست در خانه خود، نایب قهرمان هشتمین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا باشد.
سپیده توکلی با ثبت یک متر و 80 سانتی متر مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی این ماده رابه خود اختصاص داده و برای کشورمان افتخار آفرینی کرد.
ورزشی.**9144**1067**6075
خبرنگار: سعیدقهرمانی** انتشاردهنده: زهرا هجینی نژاد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال