دوومیدانی داخل سالن آسیا/مدال نقره سپیده توکلی در نخستین روز رقابتها

تهران - ایرنا - «سپیده توکلی» در نخستین روز از رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در تهران در ماده پرش ارتفاع به مدال نقره دست یافت و نمایندگان ایران در مواد 800 و 3000 متر از کسب مدال بازماندند.

به گزارش ایرنا، هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا روزهای 12 تا 14 بهمن ماه با حضور 360 ورزشکار از 22 کشور در سالن آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.
سپیده توکلی امروز پنجشنبه در ماده پرش ارتفاع با ثبت رکورد یک متر و 80 سانتیمتر بعد از نماینده ازبکستان مدال نقره گرفت.
«دوسانووا» از ازبکستان با یک مترو 87 سانتی متر مدال طلا را از آن خود کرد.
«نادژدا دوبوویستکایا» از قزاقستان نیز با یک متر و 80 سانتیمتر مدال برنز را کسب کرد.
همچنین دور مقدماتی ماده 400 متر زنان نیز برگزار شد که در گروه نخست «الهام کاکلی» از ایران با سه دونده دیگر رقابت کرد به فینال رسید و در گروه دوم نیز «مریم محبی» از ایران با پنج دونده در خط استارت قرار گرفت که او نیز فینالیست شد.فینال این ماده صبح فردا (جمعه)‌ برگزار خواهد شد.
همچنین رقابت های دو 800 متر زنان نیز با حضور ۹ دونده برگزار شد که «هانیه ثمری» با رکورد۲:۱۶،۰۳ در رده پنجم ، «ساجده فانی» با رکورد ۲:۱۷،۷۹ در رده ششم و «تکتم دستاربندان» با رکورد 2:22،8 در رده هفتم، قرار گرفتند و از کسب مدال بازماندند.
در این ماده «وانگ چونیو» از چین با زمان ۲:۰۹،۳۰، «هو ژیانیگ» از چین با رکورد ۲:۱۰،۸۱ و «نامالی» از سریلانکا با ۲:۱۰،۸۳ صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.
در ماده سه هزار متر نیز «پریسا عرب» با زمان ۱۰:۲۰،۸۲ پنجم، «سمیرا زمانی» با ۱۰:۴۳،۶۷ ششم و «افسانه فریدی» با رکورد ۱۰:۵۹،۸۱ در رده هفتم قرار گرفتند.
در این ماده نیز «تاتیانا» از قزاقزستان با رکورد ۹:۳۳،۶۵ طلا گرفت، «ساتارووا» از قرقیزستان با رکورد ۹:۴۸،۰۳ و «تی اهان» از ویتنام با رکورد ۹:۴۸،۴۸ به ترتیب مدال های نقره و برنز را به گردن آویختند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067** 6075
خبرنگار: رضا رمضانی** انتشاردهنده: زهرا هجینی نژاد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال