یکصد و هجدهمین شماره هفته نامه خط حزب الله منتشر شد/ سلمانِ محمد(ص)

تهران- ایرنا- یکصد و هجدهمین شماره از نشریه خط حزب‌الله در هفته‌ اول از بهمن‌ماه 1396 با خبر ویژه‌ای از شرح حدیث درس خارج رهبر انقلاب منتشر شد.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، روز دوشنبه مورخ 2 بهمن‌ماه 1396، رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج خود به ذکر حدیثی از امام صادق علیه‌السلام درباره‌ خصوصیات جناب سلمان فارسی پرداختند. نظر به اهمیت این حدیث که می‌تواند الگویی اخلاقی و رفتاری برای نیروهای مؤمن و انقلابی باشد، نشریه‌ خط حزب‌الله آن را به‌همراه ترجمه و تفسیر رهبر انقلاب برای اولین بار منتشر کرده است. خواندن آن را به همه‌ جوانان مؤمن انقلابی توصیه می‌کنیم.
همچنین روز پنجشنبه مورخ 21 دی ماه 96، جمعی از مستندسازان جوان با رهبر انقلاب دیدار کردند. به‌همین جهت گزارش این هفته نیز با عنوان «باید وارد میدان شوید» به نکاتی پیرامون این دیدار پرداخته است.
نشریه خط حزب‌الله همزمان با نزدیک شدن به ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، قسمت دوم ستون «بدتر از قاجار» نیز در این شماره مطلبی با عنوان «ماجرای راه‌ آهنی که رضاخان به آن می‌نازید» را منتشر کرد.
اگر کسی از آبروی مؤمنی دفاع کرد بهشت بر او واجب است، تلاش دشمن این است که ملت ایران امیدش را از دست بدهد، هنوز نتوانسته‌ایم عظمت دهه فجر را بیان کنیم، اگر یک ملت نداند چه خطراتی بر سر راه اوست ضربه خواهد خورد، مجموعه‌ تشکیلاتی حیاتش به نظارت از بالا است، همسری صبور با فداکاری‌های عظیم، خطرپذیری نقطه مقابل ترس است، باید با سینه‌زنی معرفت افزایی کنید و... عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.
یکصد و هجدهمین شماره‌ خط حزب‌الله به روح بلند شهدای نهضت انقلاب اسلامی تقدیم شده است.
شبد**1953**1010
**تنظیم کننده:مرتضی شحنه**انتشار دهنده:حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال