تونی کروس: تمرکز رئال باید کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا باشد

تهران - ایرنا - تونی کروس هافبک آلمانی رئال مادرید بعد از شکست کهکشانی ها مقابل ویارئال تاکید کرد که رئال مادرید باید تمرکز خود را به قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لالیگا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده معطوف کند.

به گزارش روز یکشنبه تارنمای خبری چهار چهار دو، رئال مادرید شنبه شب در دیدار مقابل ویارئال در سانتیاگو برنابئو با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.
با این نتیجه رئال با 16 امتیاز کمتر از بارسلونا صدرنشین لالیگا در رده چهارم جدول ایستاد. بارسلونا در صورت برتری در دیدار امروز خود مقابل رئال سوسیداد می تواند این فاصله را به 19 امتیاز افزایش دهد.
کروس گفت: تمرکز ما باید کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده باشد. ما باید در مورد وضعیت کنونی خود فکر کنیم. فکر می کنم این باید هدف ما برای باقیمانده فصل باشد.
وی ادامه داد: واقعیت این است که دوران سختی داریم. اما کسانی که می گویند بازی بدی انجام دادیم، هیچ چیزی از فوتبال نمی دانند. عملکرد خوبی بود و ما باید ادامه دهیم.
کروس گفت: فاصله 16 امتیاز خیلی زیاد است و اکنون زمان آن نیست که در باره چیز دیگری به جز بازی بعدی فکر کنیم. ما باید امتیاز بگیریم. این امر به رئال امکان می دهد به هدف خود برای قرار گرفتن در بین چهار تیم صدر جدول نزدیکتر شود.
ورزشی**1584**1545
مترجم:مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال