برانکو: هدف ما کسب بیشترین قهرمانی در ایران و آسیا است/بازگشت نوراللهی

تهران- ایرنا- «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: هدف ما کسب بیشترین قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است و این موفقیت ها باید استمرار داشته باشد.

به گزارش ایرنا، برانکو روز شنبه در یک نشست خبری افزود: از سوی دیگر حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفقیت خوبی برای هر تیم است و در باشگاه های آسیا بسیاری از جزییات و عوامل باید وجود داشته باشد تا از یک مرحله به مرحله بعد صعود کنیم و این در حالی است که سال گذشته و در این رقابت ها از سایر تیم ها شرایط سخت تری داشتیم و 9 دیدار را خارج از تهران برگزار کردیم در حالی که حضور هواداران در ورزشگاه بسیار برای ما اهمیت داشت.
وی در پاسخ به سووال خبرنگاری که پرسید تاخیر در تمدید قرارداد با پرسپولیس به خاطر تیم ملی ایران بود؟ افزود: به هیچ عنوان علت طول کشیدن تمدید قرارداد من با پرسپولیس چنین چیزی نبود چرا که آنقدر برنامه های تیم فشرده بود که فرصتی برای انجام این کار به وجود نمی آمد و هر سه روز یک بار نیز بازی داشتیم و از سوی دیگر «حمیدرضا گرشاسبی» مدیرعامل باشگاه نیز تازه به این سمت منصوب شده بودند و مقداری زمان نیاز داشت تا موارد را سبک و سنگین کند و در جریان مسایل باشگاه قرار گیرد.
برانکو ادامه داد: در مورد تیم ملی ایران نیز، این تیم سرمربی دارد که موفق شده به جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کند و ایران با او به جام جهانی خواهد رفت و اگر منظورتان تیم های ملی دیگر کشورها است باید بگویم که پیشنهادهایی داشتم و اما این موضوع سبب نشد که تمدید قرارداد را به تاخیر بیاندازم.
وی همچنین از بازگشت «احمد نوراللهی» به پرسپولیس خبر داد و یادآور شد: از این موضوع خوشحالم و او باید در تمرینات باشد تا مشخص شود که در چه وضعیتی قرار دارد و انتظار دارم که دوباره بتواند کیفیت خوب خودش را همچون گذشته نشان دهد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سوالات مکرر خبرنگاران در خصوص تمدید قرارداد، نوع قراردادش و پیشنهادهای اروپایی، خاطر نشان کرد: خوشحالم که نگران قرارداد من هستید و این موضوع برای من امنیت ایجاد می کند؛ اما قرارداد بین بازیکنان و مربیان باشگاه، جزو مسایل شخصی و از اسرار است و تنها به این منظور است که منافع هر دو طرف محفوظ باشد.
وی در خصوص «مهدی طارمی» نیز گفت: همیشه در صحبت هایم گوشزد کرده ام که هیچ فردی مهمتر از باشگاه وجود ندارد و طارمی پیشنهاد باشگاه را داشت اما راه دیگری را انتخاب کرد و ما برای او بهترین آرزو را می کنیم.
سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه تلاش ما برای خوشحالی هواداران است و به همین دلیل در دیدار مقابل نفت از حضور نداشتن آنها، غمگین بودم چرا که حمایت آنها که یک سرمایه عظیم ماست و به عنوان یار دوازدهم با ما هستند را نداشتیم.
برانکو درباره کادر فنی‌اش و اینکه آیا تغییراتی در این کادر وجود خواهد داشت، افزود: کادر فنی ما در دو سال آینده همین است، اما همیشه احتمال تغییرات هست و شاید بنا به دلایل شخصی مثل چوک یا آندره از ما جدا شوند و این مسائل غیرمترقبه است. اما انتظارم این است که در دو سال آینده با هم کار کنیم و با انرژی زیاد کار را پیش ببریم چراکه بدون آنها نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1368
خبرنگار: رضا رمضانی** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال