شانزدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت برگزار می شود

تهران - ایرنا - شانزدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با شعار «افق های نو ، چشم انداز های جدید» روزهای 24 تا 27 بهمن ماه امسال برگزار می شود.

امیر کبیری مدیر اجرایی این کنگره در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه شانزدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان فک و صورت ایران به همت انجمن جراحان این حوزه پزشکی برگزار می شود، اظهار داشت: در زمان برگزاری این کنگره، هشتمین همایش ایمپلنت خلیج فارس و ششمین سمپوزیوم محققان جوان نیز برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: محورهای متعددی درعرصه جراحی های دهان، فک وصورت از جمله تروما و شکستگی و درمان های نوین آن، چشم انداز جدید در درمان ضایعات پاتولوژیک و کانسر، بازسازی و درمان های reconstructive - بازسازی- در ناحیه صورت و برنامه ریزی دیژیتال و اجرای درمان با استفاده از تکنولوژی های جدید در درمان های این ناحیه ، درمان اختلالات مادرزادی از جمله شکاف لب و کام همچنین درمان ناهنجاری اسکلتی رشدی - تکاملی و جراحی های ارتوگناتیک، جراحی و فرآیندهای جانبی در درمان های زیبایی ناحیه صورت و بینی و پلک، جراحی های پیشرفته دهان و ایمپلنت و بسیاری از موضوعات دیگر طی برگزاری کنگره مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
مدیر اجرایی این کنگره ادامه داد: علاوه بر اساتید برجسته کشور، میهمانانی از کشورهای اسپانیا، آمریکا، هند، استرالیا، چین، ترکیه، بلژیک و آلمان حضور خواهند یافت و همچنین تعدادی از اساتید برجسته بین المللی این عرصه به صورت ویدئو کنفرانس با کنگره در ارتباط خواهند بود.
وی اضافه کرد: بدلیل محدودیت ورود سخنرانان امریکایی شرایط جهت برگزاری سخنرانی آنلاین همراه با پرسش و پاسخ در سه روز اول برنامه ریزی شده که در این راستا از اساتید بین المللی شاخص جهت ارائه مطلب دعوت شده اند که برخی از این افراد با ارسال پیام متنی و ویدیویی، آمادگی و تقدیر خود را اعلام کرده اند.
کبیری با بیان اینکه این کنگره برای شرکت کنندگان دارای امتیاز بازآموزی است ادامه داد: کنگره در چهار روز کامل با برنامه های متنوع ارائه می شود.
مدیر اجرایی این کنگره با اشاره به اینکه برای اولین بار ثبت نام کنگره به طور کامل و نیز ارسال مقالات بطور آنلاین بوده است گفت : داوری مقالات نیز به صورت آنلاین انجام شده و مقالات انتخابی بر مبنای امتیاز آن در بین داوران به تصویب رسیده اند.
وی تصریح کرد: همزمان با برگزاری کنگره و سمپوزیوم ها، کارگاههای متعدد کاربردی و جراحی های زنده متعدد در زمان کنگره برگزار می شود که معمولا با استقبال زیاد شرکت ها و شرکت کننده ها مواجه می شود.
کبیری اظهار کرد: همزمان با برگزاری کنگره و ارائه مطالب علمی، نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در چهار سالن در مجاورت سالن کنگره برپا خواهد شد که در این نمایشگاه شرکت های فعال در عرصه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مرتبط با جراحی دهان و فک و صورت و ایمپلنت حضور یافته اند.
اجتمام ** 7268 ** 1418
خبرنگار: مهناز بیرانوند ** ناشر: مریم برزآبادی
**آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال