دانشگاه آزاد صدرنشین لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور شد

تهران - ایرنا - چهارمین مرحله مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور جام ولایت برگزارشد و تیم دانشگاه آزاد با پیروزی برابر حریفان خود در صدر جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.

به گزارش روز شنبه فدراسیون بدمینتون، مرحله چهارم این رقابت ها به میزبانی ورزشگاه شهدای گلستان شهر گرگان برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 12 امتیاز در صدر قرار گرفت. تیم های نماینده گلستان و دیهیم تهران به ترتیب با کسب 10 و هشت امتیازدر مکانهای دوم و سوم جدول را به خود اختصاص دادند.
مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور با شرکت پنج تیم دانشگاه آزاد اسلامی، نماینده گلستان، دیهیم تهران، شهرداری شاهرود و نماینده تهران در پنج مرحله به صورت دوره ای برگزار می شود.
همچنین از این فدراسیون خبر می رسد، «فریبا مددی» نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون در حاشیه برگزاری این رقابت ها با «بهمن طیبی» مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان دیدار و گفت و گو کرد تا وضعیت ورزش بدمینتون بانوان این استان مورد بررسی قرار بگیرد.
در این جلسه مقرر شد با همکاری فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان توسعه این رشته ورزشی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و برای برگزاری اردوهای استعدادپروری و آموزش برنامه ریزی مطلوب صورت بگیرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1545
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال