مهدی تارتار:ثابت شود ضد فوتبال بازی کردیم از فوتبال می روم

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از تساوی برابر صنعت نفت آبادان گفت:در هیچ صحنه ای ضد فوتبال بازی نکردیم و اگر چنین باشد از فوتبال می روم.

به گزارش ایرنا مهدی تارتار عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم اظهار کرد: بازی بسیار خوبی در آبادان برگزار شد و 2 تیم برای کسب سه امتیاز تلاش کردند.
وی افزود: مدافع ما در دقایق پایانی تمرکز خود را از دست داد و بازیکن صنعت نفت از این صحنه برای زدن گل تساوی بهترین استفاده را برد.
سرمربی پارس جنوبی جم گفت:ما در نیمه اول به گل رسیدیم و در ادامه بازی سعی در کنترل کردن بازی داشتیم که تا دقایق پایانی این کار را بخوبی انجام دادیم.
تارتار تصریح کرد:کسب یک امتیاز در جو بسیار سنگین ورزشگاه تختی آبادان برای ما قابل قبول است زیرا تماشاگران آبادانی فشار زیادی روی ما وارد کردند.
وی گفت:هیچکدام از بازیکنان ما پس از زدن گل وقت کشی نکردند و مصدومیت باعث می شد آنها نتوانند به بازی ادامه دهند.
تارتار افزود:هرگز در فوتبال به دنبال وقت کشی نبودم و امروز هم به بازیکنانم نگفتم وقت بازی را با خوابیدن روی زمین، تلف کنید بلکه پای بازیکن ما به شدت جراحت دید.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر کشور برابر میهمانش پارس جنوبی جم به نتیجه مساوی یک بر یک رسید تا با 25 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گیرد.
7104/7165/6068
خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم کننده:حمیدرضا ترابی فرد** انتشار:محسن بهاروند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال