«کوپال» فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد

تهران - ایرنا - فیلم سینمایی «کوپال» ساخته کاظم ملایی فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، در کنفرانس مطبوعاتی نوزدهمین جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو، فیلم سینمایی «کوپال» از ایران به عنوان فیلم اختتامیه‌ این دوره از جشنواره معرفی شد.
بنابراین فیلم «کوپال» عصر روز 8 بهمن ماه (28 ژانویه) با حضور کاظم ملایی کارگردان این اثر در مراسم پایانی این رویداد به نمایش درمی آید.
امسال نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو که بیشتر آن را با عنوان جشنواره‌ فیلم «سیاه» می‌شناسند در شهر ژنو برگزار می شود.
داستان این فیلم در مورد یک شکارچی و تاکسیدرمیست به نام دکتر احمد کوپال است که درست قبل از تحویل سال نو دچار یک چالش بسیار غریب در زندگی‌اش می‌شود.
لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام، حسین شمس آبادی، وهان سلیم زاده، مجتبی علیزاده، حسین غایبی شباهنگ، شارون از جمله بازیگران این فیلم هستند.
به گفته‌ مدیران این جشنواره، فیلم سیاه به طور قاطعانه به دنبال نمایش بهترین آثار نوآورانه، پیشرو و آوانگارد استعدادهای در حال ظهور است که آثار آنها تاکنون در کشور سوییس به نمایش درنیامده باشد.
هشتم بهمن در شب پایانی این جشنواره، «کوپال» در سالن الحمرا ژنو روی پرده می‌رود تا بعد از آن برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مسابقه، منتقدان و تماشاگران معرفی شود و این رویداد 10 روزه به کار خود پایان دهد.
نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو از 19 تا 28 ژانویه مصادف با 29 دی تا 8 بهمن در شهر ژنو سوییس برگزار می شود.
فراهنگ**9246** 1823 خبرنگار: علیرضا مرادی ** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال