رضوانی: امیدوار به کسب بهترین نتیجه دربازی های آسیایی هستیم

تهران- ایرنا- «محسن رضوانی» رییس فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو گفت: امیدوار به کسب بهترین نتیجه در بازی های آسیایی 2018 اندونزی بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

رضوانی که شنبه گذشته از اعضای مجمع فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای دومین دوره متوالی رای اعتماد گرفت و رییس این فدراسیون باقی ماند، امروز -سه شنبه- در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اینکه در این دوره به هیچ وجه از روی عجله کار نخواهیم کرد، افزود: تجربه سرمایه گرانبهایی است و در دوره اول در مواجه با مشکلات به قدر کافی تجربه کسب کردیم.
وی افزود: به طورقطع برای چابک سازی تغییراتی در فدراسیون صورت خواهد گرفت، ولی این تغییرات گسترده نخواهد بود.
«محسن سمیع زاده» دبیر این فدراسیون در تازه ترین اظهار نظر خود به بیماری همسرش اشاره و جدایی اش از فدراسیون را خواستار شده است، رییس فدراسیون شنا،شیرجه وواترپلودراین باره اظهار داشت: سمیع زاده یکی از نیروهای کیفی فدراسیون است که درخواستش را از طریق رسانه ها مطرح کرده است با این همه اطمینان دارم چنانچه از او بخواهم درپست فعلی بماند خواهد ماند و به ما کمک خواهد کرد.
به گفته وی اما چنانچه بر رفتن از فدراسیون اصرار داشته باشد، ازآنجا که نمی خواهم با ماندن در این پست به او و خانواده اش آسیبی برسد مانع نخواهیم شد و با گزینه های دیگری که برای این پست درنظر گرفته ام، گفت وگو خواهم کرد.
وی در ادامه در باره برنامه هایش برای چهار سال دوم ریاست بر این فدراسیون عنوان کرد: هدف اصلی ما در چهارسال دوم ارتقای سطح فنی در هر سه رشته زیر مجموعه این فدراسیون است، در این راستا همانطور که برای تیم واترپلو مربی بنام خارجی جذب کردیم در دو رشته دیگر نیز بزودی از خدمات مربیان بنام خارجی بهره مند خواهیم شد.
شنا یکی از رشته های پرمدال است و یکی از انتظارات مسئولان وزارت ورزش از فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو کسب مدال دررده ملی است، رضوانی دراین خصوص اظهارداشت: دربرنامه کوتاه مدت خود کسب مدال در بازی های آسیایی 2018 اندونزی را دردستور کار داریم و امیدواریم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.
رییس فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو با اشاره به اینکه تیم های اعزامی ایران به بازی های آسیایی پس از بازی های آسیایی تهران موفق به کسب مدال دراین رقابت ها نشدند،اضافه کرد: خوشبختانه تیم خوبی در واترپلو داریم که از بخت زیادی برای کسب مدال برخوردار است. همچنین استعدادهای جدیدی در رشته شیرجه مطرح شده و با توجه به آموزش و تمرینات منظم کسب مدال توسط شیرجه روها در بازی های آسیایی پیش رو دور از دسترس نیست.
به گفته وی، در رشته شنا کسب مدال دشوارتر و نیاز به زمان بیشتری دارد و از آنجا که تنها شش ماه فرصت برای شرکت دراین رقابت ها داریم نمی توانیم برروی مدال دراین رشته حسابی بازکنیم هرچند که ناامید هم نیستیم.
وی در ادامه برنامه هایش برای ارتقای سطح فنی مجموعه فدراسیون متبوعش عنوان کرد: برای پیشبرد اهداف فنی خود، چندی پیش با فدراسیون شنای ایتالیا که در جهان صاحب سبک بوده و در هر سه رشته از ایران پیش است، تفاهمنامه ای مبادله کرده وبزودی مفاد آن را در هر سه رشته اجرایی خواهیم کرد.
وی معتقد است، به منظور دستیابی به اهداف بلندمدت در این فدراسیون به توسعه همکاری های دو یا چند جانبه با کشورهای صاحب سبک نیاز داریم برهمین اساس روند فعلی را به شدت دنبال خواهیم کرد.
رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره سایر برنامه های بلندمدتی که برای این فدراسیون در نظر دارد، عنوان کرد: هدف بلند مدت ما کسب سهمیه مستقیم در المپیک 2020 توکیو در رشته شنا است و در یک سطح بالاتر کسب موفقیت های بیشتردراین بازی ها به ویژه دررشته های شیرجه و واترپلو است که به دستیابی آن امیدوار هستیم.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال