آمادگی ایران برای میزبانی از رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: برای برگزاری هر چه بهتر رقابت های دو و میدانی داخل سالن آسیا آماده هستیم و مشکلی نداریم.

مجید کیهانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تاکنون 230 ورزشکار و همراه برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند.
وی افزود: هشتمین دوره رقابت های دو ومیدانی داخل سالن آسیا دوازدهم بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار و سه روز به طول می انجامد.
رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: به منظور برگزاری هرچه مناسب تر این رقابت ها، تجهیزات الکترونیکی از بلژیک و تشک از چین خریداری شده است.
کیهانی گفت: پیش می شود تا زمان برگزاری این رقابت ها بین 350 تا 400 ورزشکار و همراه از 20 تا 25 کشور آسیایی در این رقابت ها شرکت کنند و برنامه ریزی ها در این زمینه انجام شده است.
وی گفت: انتظارداریم 60 ورزشکار پسر و دختر ایرانی نیز در این رقابت با نمایندگان کشورهای آسیایی به رقابت بپردازند.
رئیس فدراسیون دوومیدانی در خصوص برنامه ریزی ورود تیم ها به تهران گفت: تیم ها از دهم بهمن ماه به تدریج وارد تهران خواهند شد.
وی اضافه کرد: البته قهرمانان این رقابت ها جواز حضور در رقابت های داخل سالن را کسب کرده و در رقابت های جهانی نیز می توانند شرکت کنند.
ایران دررقابت های پیشین قهرمانی آسیا 6 مدال کسب کرد.
کیهانی گفت: کشورهای ژاپن، قطر، هند، قزاقستان و ازبکستان تاکنون برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند.
وی گفت: در این رقابت ها 100 داور بین المللی و جهانی قضاوت خواهند کرد و امیدواریم با قضاوت های درست آنان سطح فنی رقابت ها افزایش یابد.
رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: عیسی موتاز بارشیم قهرمان پرش ارتفاع دنیا از قطر و هارون عبدالله دونده مطرح دنیا از قطر برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند و پیش بینی می کنیم سایر قهرمانان مطرح کشورهای آسیا نیز در این رقابت ها به میدان بروند.
ورزشی.**9144**1545
خبرنگار:سعید قهرمانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال