همزمان با روز فناوری دانشگاه تهران؛

رونمایی از 15محصول برتر پارک علم و فناوری

تهران – ایرنا – همزمان با سوم دی ماه روز فناوری دانشگاه تهران، از 15 محصول و فناوری برتر پارک علم و فناوری این دانشگاه رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، در این آئین که با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس دانشگاه تهران، سرمایه گذاران مدیران و شخصیت های علمی و صنعتی در سالن همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران همراه بود، در مراسمی از 15 محصول برتر شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری این دانشگاه رونمایی شد.
بر اساس این گزارش، این 15 محصول برتر حاصل کار شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری در حوزه های آی تی، ای سی تی، محصولات نفت و پتروشیمی می باشد.
این محصولات شامل دستگاه هوشمند سازی ثبت تخلفات، سامانه های مکان محور، نرم افزارحفظ امنیت اطلاعات، هولتر مانیتور برای ثبت پیوسته ضربان قلب،دستگاه تزریق کنتراست برای تز ریق همزمان، توانمند سازی در حوزه اینترنت اشیا، کادت هوشمند امنیتی، انواع مفتول با قطر 20 میکرون، عایق های آکوستیک، نود اینترنت اشیا، شامپو گیاهی بیزالین ، شربت برون کوسید، نرم افزار محاسبان برای کاهش فساد اداری، نرم افزار مترجم متن، بلوک های سبک برای ساختمان و لیبل اسکرچ است.
عباس زارعی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در ابتدای این آئین در سخنانی اظهارکرد: این 15 محصول برتر از میان 25 درخواست رونمایی ارائه‌شده پس از داوری و ارزیابی فنی، حائز شرایط لازم برای رونمایی تشخیص داده شد.
**1836**1440
** خبرنگار: یوسف درویشی ** انتشار: گلشن

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال