رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران:

15 محصول برتر پارک علم و فناوری دانشگاه تهران رونمایی می شود

تهران– ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: همزمان با روز تکنولوژی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سوم دی، 15 محصول برتر پارک علم و فناوری این دانشگاه رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، عباس زارعی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز یکشنبه در نشست خبری روز فناوری این دانشگاه، در جمع خبرنگاران افزود: این محصولات حاصل کار شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری در حوزه های آی تی، ای سی تی، محصولات نفت و پتروشیمی است.
وی ادامه داد: از میان 25 درخواست ارائه شده و پس از داوری و ارزیابی فنی صورت گرفته، 15 محصول برتر حائز شرایط لازم برای رونمایی تشخیص داده شد.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با تاکید براینکه این رویداد دو بار در سال برگزار می شود، همچنین اظهارکرد: آئین رونمایی محصولات برتر پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با حضور وزیر علوم، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، سرمایه گذاران، مشاوران تخصصی، مدیران واحدهای فناور و جمعی از شخصیت های دانشگاهی برگزار می شود.

**800 میلیارد تومان؛ گردش مالی پارک‌های فناوری دانشگاه تهران در سال 96 -95
زارع با بیان این که گردش مالی شرکت های موجود در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال 95-96، بالغ بر 700 تا 800 میلیارد تومان بوده است، افزود: ما با دارایی حدود 600میلیارد تومانی توانسته ایم 600محصول را مدیریت کنیم.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران همچنین اضافه کرد:در این بین ما توانسته ایم 2 هزار کارآفرینی انجام و سه محصول را به ثبت اختراع برسانیم.
علمی ** 1836 **
خبرنگار:یوسف درویشی* انتشار: محتشمی پور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال