استاندار خراسان جنوبی:

وجهه استکبار با تصمیمات جاهلانه بیش از پیش مخدوش می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با صدور پیامی در محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا گفت: این نوع تصمیمات جاهلانه، بدون تردید وجهه استکبار را بیشتر از پیش مخدوش کرده و از طرفی رژیم صهیونیستی را به ورطه هلاکت خواهد کشاند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در پیام محمدمهدی مروج الشریعه با سخنی از امام راحل که 'قدس پاره تن اسلام است' آمده است: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و منحوس رژیم صهیونیستی بودیم که این حرکت جاهلانه ترامپ نه تنها خشم مسلمانان را برانگیخت؛ بلکه اعتراض و انزجار آزادیخواهان سرتاسر جهان علیه آمریکای جنایت کار را به دنبال داشته است.
مقام عالی دولت در استان افزود: این نوع تصمیمات جاهلانه، بدون تردید وجهه استکبار را بیشتر از پیش مخدوش کرده و از طرفی رژیم صهیونیستی را به ورطه هلاکت خواهد کشاند.
وی بیان کرد: مردم مومن و انقلابی و ولایت مدار خراسان جنوبی فردا همزمان با مردم سراسر کشور، با حضور گسترده خود در راهپیمایی پس از نماز جمعه، ضمن محکوم نمودن این اقدام خودسرانه رئیس جمهور آمریکای جنایتکار، به جهانیان اثبات خواهند کرد که قدس و بیت المقدس تنها متعلق به فلسطین نیست، بلکه حمایت از آن وظیفه تک تک مسلمانان جهان است.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی
3028

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال