هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت 66 راس اسب ، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این هفته از مسابقات در مسافت های 1000 و 1200 متر برگزار شد و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله صفر تا چهار امتیاز بود اسب جواهر مهران اول شد و اسب های آریانا بهرام و الماس به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور دوم رقابت اسب های دوخون دو ساله مبتدی و نبرده برگزار شد که در پایان، اسب سام زودتر از سایرین از خط پایان گذشت، اسب مارادونا دوم شد و اسب اوچربانو به مقام سومی این دور از مسابقات بسنده کرد.
اسب جانام قهرمان دور سوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در میان اسب های دوخون دو ساله 8 تا 14 امتیاز بود و پس از وی، اسب های شمبوم و کایزن به مقام دوم و سوم رسیدند.
رقابت اسب های دوخون سه تا چهارساله 36 تا 48 امتیاز در دور چهارم برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب جم استون بود و مقام های دوم و سوم این دور نیز به ترتیب برای اسب های خان یلمه و مشکل ثبت شد.
دور پنجم این هفته از مسابقات به رقابت اسب های دوخون سه ساله 8 تا 14 امتیاز اختصاص داشت که در آن اسب های سامرسا ، صوت شکن و مهسانور به ترتیب اول تا سوم شدند.
آخرین کورس این هفته از مسابقات که در مسافت 1200 متر بین اسب های دوخون سه ساله 16 تا 22 امتیاز برگزار شد با قهرمانی اسب ژاکلینا به پایان رسید و در پی او اسب های ترمه 2 و وفا خالق دوم و سوم شدند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ 764میلیون و 750 هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
1860
انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال