پیش بینی بارش باران در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - کارشناس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی خراسان جنوبی گفت: بررسی همدیدی و آینده نگری نقشه های هواشناسی نشان می دهد در 24 ساعت آینده بارش باران در شهرستان های فردوس، طبس و بشرویه دور از انتظار نیست که با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

جواد نخعی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با عبور امواج نسبتا پایدار در امروز و فردا ضمن افزایش ابر، افزایش سرعت وزش باد نیز قابل پیش بینی است.
وی اظهار کرد: به لحاظ تغییرات دمایی، افزایش دما در امشب و فردا محسوس خواهد بود اما از فردا بعد از ظهر به تدریج روند کاهشی دمای هوا را شاهد خواهیم بود که در این مدت کمینه دمای هوا به صفر و زیر صفر در اغلب نقاط استان می رسد.
وی در مورد پیش بینی وضعیت جوی 24 ساعت اول بیرجند تا ظهر جمعه گفت: در این مدت هوای مرکز استان کمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود و بیشینه و کمینه دمای هوا به 14 و منفی یک درجه سلسیوس می رسد.
به گفته این کارشناس هواشناسی در 24 ساعت گذشته سربیشه با کمینه منفی هشت و طبس و خوسف با بیشینه 15 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان بوده اند.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
3215*3028*خبرنگار- محمدرسول ابراهیمی اسفدن*انتشار- رسول محمدحسنی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال