واژگونی مینی بوس در گیلانغرب یک کشته برجا گذاشت

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده پلیس راه گیلانغرب از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در گردنه قلاجه از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته برجا گذاشت.

سرهنگ عبدالرضا مریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه را حوالی ظهر امروز و علت آن را نیز نداشتن توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده و برفی ذکر کرد.
وی بیان کرد: سرعت بیش از حد، منجر به انحراف و در نهایت سقوط این وسیله نقلیه شد که راننده خودروی مینی بوس به عنوان تنها سرنشین آن به علت شدت جراحت وارده، کشته شد.
فرمانده پلیس راه گیلانغرب ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، نیروهای انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند و علاوه بر بازگشایی مسیر، نسبت به انتقال جسد به سردخانه اقدام کردند.
سرهنگ مریمی، از رانندگان وسائط نقلیه خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب ، سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.
گیلانغرب در غرب کرمانشاه با بیش از 72 هزار نفر جمعیت دارای 500 کیلومتر راههای مواصلاتی است که 310 کیلومتر آن راه اصلی و 190 کیلومتر نیز راه فرعی است.
7079/7398/8066 خبرنگار:سلطانمراد شهبازپور **انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال