انجام نخستین پرواز زاهدان-بیرجند

زاهدان- ایرنا- مسئول روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: نخستین پرواز زاهدان - بیرجند با توجه به درخواست مسافران در این مسیر امروز /پنجشنبه/ انجام شد.

حمیدرضا پارسا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پرواز ایران ایر به شماره 476 با هواپیمای فوکر 100
مسیر گرگان - زاهدان - بیرجند ساعت 10 و 40 دقیقه امروز وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و ساعت 11 و 15 دقیقه این فرودگاه را به سمت بیرجند ترک کرد.
وی ادامه داد: همچنین پرواز ایران ایر به شماره 211 هواپیمای فوکر 100 مسیر بیرجند - زاهدان - گرگان ساعت 19 وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود و ساعت 19 و 35 دقیقه این فرودگاه را ترک خواهد کرد.
وی افزود: این پرواز هر هفته روزهای پنجشنبه انجام می شود.
مسئول روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مسافران می توانند برای تهیه بلیط به دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه کنند.
پارسا گفت: بیش از 150 پرواز هر هفته از فرودگاههای زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار انجام می شود.
وی افزود: افزون بر 100 پرواز بین المللی در شبانه روز از آسمان زاهدان گذر می کنند که بیشتر این پروازها از اروپا به سمت آسیای جنوب شرقی است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
3042**3213 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: اکبر نوری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال