اوضاع بارانی 1100 خانوار زلزله زده ازگله

کرمانشاه- ایرنا- بخشدار ازگله با بیان اینکه هزار و 100 خانوار زلزله زده این بخش زیر چادر زندگی می کنند، گفت: خوشبختانه در منطقه تند باد وجود ندارد و فقط شاهد بارش ملایم باران هستیم.

سعید جادریان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مرحله اسکان اضطراری و توزیع وسایل گرمایشی در منطقه ازگله به طور کامل انجام شده است و هم اکنون قرارگاه خاتم الانبیا با همکاری بنیاد مسکن مشغول ساخت و تحویل کانکس با اولویت روستاهای بحرانی هستند.
جادریان با بیان اینکه کار ساخت کانکس در سه روستای بحرانی آغاز شده است، گفت: خوشبختانه کار با سرعت خوبی انجام می شود و هم اکنون نیز در یکی از روستاها کار به اتمام رسیده است.
به گفته او کانکس های ساخت قرارگاه خاتم الانبیا 12 متری و عایق هستند و علاوه بر نصب کانکس سرویس های بهداشتی و حمام نیز در تمام منطقه نصب خواهند شد.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون 569 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته 77 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
7457/8066 خبرنگار:جواد الماسی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال