یک برد و باخت حاصل رویارویی گلبالیست های همدانی با تیم ملی جوانان

همدان - ایرنا - رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان گفت: تیم گلبال جوانان همدان در 2 دیدار دوستانه با تیم ملی گلبال جوانان کشور به یک برد و یک شکست دست یافتند.

سمیه سهیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مسابقه دوستانه و تدارکاتی که عصر /چهارشنبه/ در سالن مجموعه ورزشی هرندی تهران برگزار شد، گلبالیست های همدانی ابتدا 5 بر 4 به پیروزی دست یافتند اما در بازی دوم تیم ملی جوانان کشورمان 7 بر 6 موفق به شکست جوانان همدان شدند.
وی بیان کرد: انجام این 2 مسابقه تدارکاتی به منظور آماده سازی هر چه بهتر ملی پوشان تیم ملی جهت حضور قدرتمند در مسابقات پاراآسیایی 2017 امارات است.
سهیلی افزود: نعمت الله سرافراز ، میلاد سوری و مسعود بهمن پور ترکیب تیم گلبال منتخب همدان را در بازی مقابل تیم ملی جوانان تشکیل دادند.
وی خاطرنشان کرد: این 2 دیدار تدارکاتی به دعوت کادر فنی تیم ملی گلبال جوانان کشورمان برگزار شد.
تیم ملی گلبال جوانان کشورمان به منظور حضور قدرتمند در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان که هفدهم تا بیست و سوم آذر ماه در ابوظبی امارات برگزار می‌شود، در حال آماده سازی هستند و این مسابقه دوستانه به همین دلیل برگزار شد.
همدان از دیرباز به عنوان یکی از قطب های اصلی گلبال کشور محسوب می شود و از این رو کادر فنی تیم ملی تصمیم به برگزاری دیداری دوستانه به جوانان همدان کرد.
هم اکنون محمد کرم کولیوند سرمربی تیم گلبال جوانان ایران اهل شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان است.
گلبال در کنار دو ومیدانی موفق ترین ورزش نابینایان و کم بینایان پسر همدان به شمار می رود.
همدان دارای یکصد ورزشکار نابینا و کم بینا فعال است.
این استان همواره در رشته های مختلف ورزش نابینایان و کم بینایان کشور حایز مدال های مختلف بین المللی و ملی شده است.
2087/7520
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال