بازگشت سعید ابراهیمی‌فر به سینما/نمایش «شاید عشق نبود» از 15 آذر

تهران - ایرنا - فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» با بازی سعید ابراهیمی‌فر از 15 آذر در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود.

به گزارش رو سه شنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر از 15 آذرماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش درمی آید.
سعید ابراهیمی‌فر، پانته آ بهرام، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، حسن پورشیرازی، مهدی احمدی، لاله اسکندری، سحر ذکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، سیامک انصاری، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی کرمانی، قربان نجفی و با معرفی سمانه وفایی و پدرام شریفی در «شاید عشق نبود» به ایفای نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «عروسک فروشی در پارک، ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده‌ است برای دختر جوانی بازگو می‌کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند در انتها به هویت مرد عروسک فروش پی می‌برد.»
تولید فیلم «شاید عشق نبود» در یک مقطع با بدعهدی تهیه‌کننده اولیه مواجه شد و به همین دلیل روند تولید و آماده نمایش شدن آن بازه زمانی 1383 تا 1395 بوده است. در واقع ابراهیمی‌فر پس از بدعهدی تهیه‌کننده‌ اولیه و تغییر آن، تصمیم گرفت سه طرح کوتاه را کنار هم گذاشته و در آن سه وضعیت ممکن برای یک فیلمساز را به تصویر بکشد.
ابراهیمی‌فر اولین تجربه کارگردانی خود را با فیلم «نار و نی» در سال 1367 رقم زد، سال 1379 «تک درخت‌ها» را مقابل دوربین برد و سال 1383 هم «مواجهه» را ساخت.
فراهنگ**9246** 1823 خبرنگار: علیرضا مرادی ** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال