مدیران کل زندان های سه استان کشور منصوب شدند

تهران - ایرنا - رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با صدور احکام جداگانه ای ،عبدالمجید کشوری، محمود باهنر و علی استادی را به ترتیب به عنوان مدیر کل زندان های استان های ایلام،سمنان و هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در حکم انتصاب مدیران کل آمده است:اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه های ذیربط در این مهم، از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید.
اصغرجهانگیر، رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در این حکم به مدیران جدید استان های یاد شده تاکید کرد: نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاسداشت ارزش های فرهنگی و دینی و نظارت برحسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضائیه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم.
پیش از این اکبر سلیمانی، مدیرکل زندان های استان هرمزگان و عباسعلی عرب ، مدیرکل زندان های استان سمنان بودند که بازنشسته شدند. همچنین علی حسوند نیز سرپرست زندان های استان ایلام بود.
اجتمام ** 7329 ** 1776
تنظیم: لیلا اسماعیل نژاد ** انتشار: لیلا خطیب زاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال