کتاب«110مطلب از یک خبرنگار» منتشر شد

تهران- ایرنا- نویسنده کتاب «110 مطلب از یک خبرنگار » از انتشار اثرش در 2 بخش گفت و گو و نقد از هنرمندان بزرگ تئاتر و سینما در سطح کشور خبرداد.

مریم جعفری حصارلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این اثر ارزشمند مصاحبه و نقد های سینمایی33 هنرمند از جمله محمد مطیع، پرویز پورحسینی، داریوش ارجمند، بهاره رهنما، احمد مهرانفر، سیما تیرانداز و برخی دیگر از هنرمندان را در بازه زمانی 15 سال اخیر تهیه شده در این اثر منتشر شد.
وی با بیان اینکه هدف از انتخاب نام 110مطلب ادای احترام به نام های حضرت علی(ع) تهیه شد افزود: این کتاب به دلیل علاقه و احترام خود به نام مبارک مولای متقیان امام علی(ع) که درس اخلاق به همه مسلمانان جهان می آموزد، را با تعداد نام های این امام راستین نامگذاری شده تا ادای دینی به آموزه های اخلاقی این امام همام چاپ شده است.
جعفری حصارلو با بیان اینکه سیدعلی حمزه ویراستار این اثر فرهنگی و هنری است خاطر نشان کرد: در قسمت نقد آثار نمایشی این اثر که در طول بیش از یک دهه خبرنگاری تخصصی تئاتر و عضویت درکانون ملی منتقدان تئاترA.I.T.C در جریان و روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسیده می تواند برای متخصصان و دانشجویان مقاطع دانشگاهی رشته تئاتر و سینما موثر باشد.
به گفته وی این کتاب در495 صفحه و در قطع رقعی توسط انتشارات نویسنده، امروز وارد بازارکتاب کشور شد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247/ 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال