دعوت از خیرین سلامت برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور

رشت - ایرنا- دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان از خیرین سلامت و عموم مردم برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور دعوت کرد.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت: با توجه به نیاز مردم منطقه زلزله زده به برخی از اقلام اولیه و مورد نیاز از خیرین سلامت و عموم مردم دعوت می شود تا با کمک های خود به یاری زلزله زدگان غرب کشور بشتابند.
علی داوودی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در نظر دارد برای رفع نیازهای مردم منطقه علاوه بر کمک های این دانشگاه و خیرین سلامت، کمک های مردمی را به منطقه اعزام کند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به ارزیابی به عمل آمده از سوی تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در مناطق زلزله زده غرب کشور، مردم به وسایل گرمایی شامل پتو، لباس های گرم ، آب و غذای کنسرو نیاز ضروری دارند.
داوودی اضافه کرد: خیرین و مردم در صورت تمایل می توانند کمک های خود را در رشت به محل ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان واقع در خیابان پرستار و در شهرستان ها در دفاتر شبکه های بهداشتی تحویل دهند.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده است.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده:بابایی
7286 /6030

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال