حاشیه های یک نطق

تهران - ایرنا - نطق جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مورد اظهارات مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس حاشیه هایی را به دنبال داشت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد به عنوان نخستین ناطق جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی پشت تریبون مجلس قرار گرفت.
کریمی قدوسی در سخنانش به نطق روز دوشنبه مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس با موضوع رفع حصر و حوادث 88 اشاره کرد و به سخنان پزشکیان انتقاداتی داشت.
وی گفت: در زمانی که مشکلات زیادی در کشور داریم نایب رییس مجلس نباید در مورد این موضوعات سخن بگوید . ما به این مساله انتقاد داریم.
پس از سخنان کریمی قدوسی، جمعی از نمایندگان مجلس از مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت خواستند تا به صحبت های کریمی قدوسی پاسخ دهد.
هنگامی که پزشکیان قصد پاسخ به صحبت های کریمی قدوسی را داشت، محسن کوهکن و حمیدرضا حاجی بابایی نمایندگان اصولگرای مجلس به سمت وی رفتند و گفتند که شما در جایگاه رییس مجلس نمی توانید به این اظهارات پاسخ دهید و باید بعدا پاسخ دهید.
مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس در این زمان گفت: من تنها می خواستم حدیثی از حضرت علی (ع) بگویم و بحث دیگری را مطرح نمی کنم که باز هم این سخنان با مخالفت این دو نماینده رو به رو شد.
مسعود پزشکیان سپس گفت: من جوابی نمی دهم ولی آنچه را روز دوشنبه گفتم محکم و مستدل است.
به گزارش ایرنا، مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس و نماینده مردم تبریز روز دوشنبه در نطق میان دستور خود گفت: با حصر، گرفتن، بستن و هر روز بر طبل اختلاف کوبیدن مشکل وحدت حل نخواهد شد.
وی افزود: الان بیش از هر موقع، کشور به وحدت نیاز دارد، بیش از هر زمان نیاز است دست به دست هم بدهیم و روی پای خود بایستیم. بپذیریم در مملکت مشکل وحدت داریم.
وی ادامه داد: وحدت بین مسلمان ها از سال‌ها نماز و روزه، مهم تر است. در کشور وحدت داریم؟ راحت اجازه بیرون آمدن از خانه و حرف زدن به رئیس جمهور اسبق مملکت نمی‌دهیم.
سیام**9121 خبرنگار: سمیه لاری
انتشار: کتایون لامع زاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط