لیگ برتر اسکیت اینلاین هاکی کشور در همدان آغاز شد

همدان- ایرنا- رئیس هیات اسکیت همدان گفت: دور دوم رقابت های لیگ برتر اسکیت اینلاین هاکی مردان کشور از امروز چهارشنبه به میزبانی شهر همدان آغاز شد.

مهدی مجیدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: 8 تیم از استان های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، قم و همدان در این دوره از رقابت ها حضور دارند.
وی بیان کرد: دور دوم رقابت های لیگ برتر اینلاین هاکی کشور از صبح امروز به میزبان سالن اختصاصی اسکیت همدان واقع در شهرک بهشتی این شهر آغاز و به مدت 2 روز ادامه می یابد.
مجیدی یادآور شد: نخستین دوره مسابقات اسکیت هاکی مهرماه گذشته با حضور 8 تیم از کلانشهرهای کشور در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
وی افزود: در دور نخست این مسابقات تیم استان همدان با غلبه بر تیم های قم، قزوین و جوانان انقلاب تهران و شکست برابر تیم سایمون تبریز در جایگاه سومی ایستاد.
قهرمانی در رقابت های دسته یک اسکیت هاکی در سال 90، کسب عنوان قهرمانی در پیکارهای لیگ برتر اسکیت هاکی در سال 91 و دو عنوان سومی در سال های 92 و 93 لیگ برتر از افتخارات تیم همدان محسوب می شود.
اینلاین یکی از رشته های ورزشی زیرمجموعه اسکیت بشمار می رود که در اواسط دهه ۹۰ به یکی از پر طرفدارترین ورزش ها در آمریکا و جهان تبدیل شد. در حقیقت ورزش اینلاین اسکیت از حدود سال ۱۹۸۵ آغاز شد که تا به امروز از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار است.
7520/2090
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال