جمعی از بسیجیان ارومیه با اهدا خون به یاری زلزله زدگان غرب کشور شتافتند

ارومیه- ایرنا- فرمانده لشکر عملیاتی سه حمزه سید الشهدا(س) با تسلیت حادثه تلخ زلزله کرمانشاه، گفت: جمعی از بسیجیان این لشکر با اهدای خون به یاری زلزله زدگان نیازمند غرب کشور شتافتند.

سردار سرتیپ دوم یداله آبروشن روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 150 نفر از بسیجیان گردان چهارم امام حسین (ع) در یک حرکت خودجوش با حضور در سازمان انتقال خون ارومیه در حمایت از زلزله زدگان غرب کشور خون خود را اهدا کردند.
وی بیان کرد: بسیجیان این لشکر علاوه بر حضور در میدان های دفاع از کیان اسلامی و خاک کشور در عرصه های دیگری مانند مردمیاری و کمک به محرومان نیز فعال هستند و در هفته گذشته بسته های حمایتی به تعداد 150 بسته غذایی را در 30 روستای مرزی بین نیازمندان توزیع کرده اند.
وی افزود: لشکر عملیاتی حمزه (س) در ارومیه علاوه بر تامین امنیت منطقه و همچنین فعالیت های مردمیاری و سازندگی در مناطق مرزی اقدام به دستگیری از محرومان منطقه در قالب های مختلف از جمله احداث منزل برای مستمندان و تامین نیازهای مالی و تغذیه ای آنان می کند.
به گزارش ایرنا زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه، 21 آبان سال جاری با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر)، استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند.
این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده، زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده و تاکنون بیش از صدها پس لرزه داشته است.
7125/3072
** خبرنگار: طاهره نوید آرین ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال