ارسال محموله کمک های مردمی از بویین زهرا به مناطق زلزله زده غرب کشور

قزوین-ایرنا-رییس جمعیت هلال احمر بویین زهرا گفت: محموله کمک های مردمی این شهرستان به نقاط زلزله زده غرب کشور ارسال شد.

محمدرضا رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هلال احمرشهرستان بوئین زهرا با همکاری دستگاه های اجرایی و مردم شهرستان جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور اقدام کرده است.
وی اضافه کرد: یک محموله از کمک های مردمی این شهرستان دیروز به این مناطق ارسال شد و امروز نیز محموله های دیگری از اقلام مورد نیاز مردم ارسال خواهد شد.
رحیمی افزود: 250 گالن آب آشامیدنی 19لیتری و 684 بطری آب معدنی کوچک به همراه مقادیری لوازم بهداشتی و مواد غذایی از اقلام ارسال شده هستند.
وی اضافه کرد: محموله های کمک های مردمی از سایر نقاط شهرستان نیز جمع آوری شده و به زودی در قالب کمک های مردمی به نقاط زلزله زده ارسال خواهند شد.
وی با بیان اینکه زلزله زدگان به پتو،کنسرو و آب معدنی نیاز زیادی دارند، افزود: شهروندان بویین زهرایی در صورت امکان می توانند کمک های خود را به واحدهای هلال احمر شهر خود تحویل دهند تا هرچه سریعتر به هموطنان زلزله زده در سرپل ذهاب،ازگله،قصر شیرین،اسلام آباد غرب،کرند غرب و تازه آباد تحویل داده شود.
شهرستان بویین زهرا به مرکزیت بویین زهرا در جنوب شرقی استان قزوین واقع شده است.
شامگاه 21 آبان ماه زلزله 7.2 دهم ریشتری ازگله کرمانشاه در نزدیکی مرز ایران و عراق را به لرزه دراورد که در نتیجه آن تعدادی از هموطنان کشته و زخمی شدند.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط