رویدادهای خبری چهارشنبه، 24 آبان ماه در آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- دیدار آیت الله سید احمد خاتمی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، برگزاری کنگره بین المللی و میان دوره ای جراحان مغز و اعصاب ایران و ارسال کمک های مردمی جمعیت هلال احمر استان به مناطق زلزله زده از رویدادهای خبری چهارشنبه، 24 آبان ماه در آذربایجان غربی است.

به گزارش ایرنا دیدار آیت الله سید احمد خاتمی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در دفتر امام جمعه ارومیه برگزار می شود.
برگزاری کنگره بین المللی و میان دوره ای جراحان مغز و اعصاب ایران در محل سالن آمفی تئاتر مرکز آموزشی و درمانی امام خمینی (ره) ارومیه از دیگر رویدادهای خبری امروز، چهارشنبه 24 آبان ماه در این استان است.
همچنین ارسال کمک های مردمی جمعیت هلال احمر استان از پایگاه امداد و نجات و ترابری جمعیت هلال احمر استان به منطقه زلزله زده کرمانشاه از رویدادهای خبری امروز به شمار می رود؛ تاکنون هفت هزار تخته پتو و 200 دستگاه چادر در ساعت های اولیه به کرمانشاه ارسال شده است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد تا برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
8135/ 3072
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال