شهروندان کمک های نقدی خود را تنها به حساب های اعلامی هلال احمر واریز کنند

اراک - ایرنا - مدیرکل دفترامنیتی انتظامی استانداری مرکزی گفت: مردم برای واریز وجوه کمک به زلزله زدگان به شماره حساب های تایید نشده منتشره در فضای مجازی اعتماد نکنند و وجوه نقدی خود را تنها به حساب های هلال احمر واریز کنند.

احمدرضا آدینه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به منظور جمع آوری کمک های نقدی مردم برای هموطنان سانحه دیده از زلزله شماره حساب 99999 به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک های ملی، ملت، صادرات، رفاه کارگران، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر، آینده و رسالت و یا به شماره کارت 6104337770064606 اعلام شده که مردم می توانند از این طریق اقدام کنند.
وی توضیح داد: متاسفانه در چنین شرایطی برخی سودجویان با استفاده از فضای پاک و احساسات مردم، اقدام به اعلام شماره حساب های متعددی در گروه ها و کانال های تلگرامی کرده اند که قابل اطمینان نیستند.
مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری مرکزی اضافه کرد: بهترین مرجع کمک های غیرنقدی نیز هلال احمر است که مسئولیت ارسال و توزیع کالاهای ارسالی از استان را در مناطق خسارت دیده از زلزله دارد و در این زمینه نیز مردم از سپردن کمک ها به دست افراد ناشناس بپرهیزند.
زمین لرزه یکشنبه شب هفته جاری با 7.3 ریشتر در محل وقوع استان کرمانشاه - حوالی ازگله بوده است.
این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه رخ داده و طول جغرافیایی: 45.9 و عرض آن : 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین بوده است.
6013/3075/خبرنگار: مژگان حیدری *** انتشاردهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال