رویدادهای خبری دوشنبه، 22 آبان ماه در آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- نشست خبری رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی و برگزاری همایش تجلیل از نانوایان برتر و فعالان حوزه گندم، آرد و نان استان از رویدادهای خبری دوشنبه، 22 آبان ماه در آذربایجان غربی است.

به گزارش ایرنا نشست خبری رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی در سالن جلسات این دانشگاه امروز دوشنبه 22 آبان در ارومیه برگزار می شود.
این نشست با هدف تشریح برنامه های این دانشگاه برگزار می شود؛ دانشگاه پیام نور در آخرین رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جمع 10 دانشگاه برتر کشور در زمینه پژوهشی قرار دارد.
همچنین برگزاری همایش تجلیل از نانوایان برتر و فعالان حوزه گندم، آرد و نان استان همزمان با روز ملی نان در سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع و معادن ارومیه از دیگر رویدادهای خبری امروز دوشنبه 22 آبان ماه در استان است.
معرفی جدیدترین پژوهش‌ها در حوزه آرد و نان، احیای نان‌های سنتی، بررسی روش‌های نوین و مفید و آموزش بهینه سازی چرخه تولید این ماده غذایی پرمصرف از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد تا برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
8135/ 2093
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال