تلاش رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برای تغییر کارت های خدمات درمانی

تهران- ایرنا- «غلامرضا نوروزی» رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، گفت: تلاش اصلی این فدراسیون تغییر کارت های خدمات درمانی کاغذی به صورت دیجیتالی است تا سبب سهولت برای ورزشکاران شود.

نوروزی، روز چهارشنبه در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه ایرنا، افزود: دغدغه این فدراسیون سلامت ورزشکاران است و در نخستین مرحله کارت خدمات درمانی که پیش از این به صورت ماه به ماه اعتبار داشت، یک ساله شد و دیجیتالی شدن آن نیز در دستور کار قرار دارد.
وی گفت: هدف این فدراسیون رضایت ورزشکاران از خدمات ارائه شده است و تلاش می کنیم این خدمات به روز و تخصصی باشد تا ورزشکاران از درمان در خارج از کشور بی نیاز باشند.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه به دنبال توسعه فضای فیزیکی برای پیشبرد اهداف این فدراسیون است، اظهار داشت: برای این منظور سازوکار لازم انجام شده است و امیدواریم به زودی بتوانیم آن را به بهره برداری برسانیم.
نوروزی با اشاره به اینکه برای هماهنگی بیشتر با کمیته های پزشکی فدراسیون های ورزشی نیاز به تعامل است، گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی متولی کمک به ورزشکاران آسیب دیده است و برای این منظور باید کمیته ورزشی در فدراسیون ها نیز هماهنگی لازم را با این فدراسیون داشته باشند.
وی ادامه داد: البته چالش اصلی فدراسیون پزشکی ورزشی کارت های خدمات درمانی کاغذی است که در تلاشیم امسال این کارت های را به صورت دیجیتالی به ورزشکاران ارائه دهیم. زیرا کارت های کاغذی مشکلاتی برای ورزشکاران به همراه دارد و ارائه اینترنتی این کارت ها سبب سهولت کار برای ورزشکاران خواهد بود.
نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با شعار «رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی و پیشرفت ملی» تا 12 آبان ماه از ساعت 9:30 تا 20:30 پذیرای بازدیدکنندگان است.
این نمایشگاه در قالب 600 غرفه در مصلای امام خمینی(ره) تهران گشایش یافته است که 100 ماهنامه، 54 هفته‌نامه، 30دوهفته‌نامه،20 دوماه نامه،52 فصلنامه، بیش از 115 رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، 7٠ رسانه محلی،منطقه‌ای و استانی و بیش از 60 روزنامه و موسسه مطبوعاتی در آن حضور دارند.
در بخش بین الملل، روزنامه نگارانی از چهار قاره در نمایشگاه حضور دارند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه‌ای» است شرکت کردند.
چهار نمایشگاه عکس ملی و بین المللی، غرفه پیشکسوتان مطبوعات، دو غرفه ویژه مدافعان حرم، غرفه فرهنگ ایثار ‏و ‏مقاومت، غرفه محیط زیست و بحران آب در رسانه، گنجینه مطبوعات، ایستگاه طنز و کارتون، ایستگاه جوان و ‏مطبوعات، ‏ایستگاه کودک و نوجوان، غرفه اهدای رایگان مجلات، ایستگاه سلامتی(طب سنتی)، دمنوش‌خانه مطبوعات و کسب و ‏کارهای نوپا ‏از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه مطبوعات امسال است.‏
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال