لیگ دسته یک فوتبال کشور

اما و اگر برای تماشای مجانی بازی نساجی با برق شیراز

ساری - ایرنا - در حالی که دست اندرکاران تیم نساجی مازندران قصد دارند حضور تماشاگر در دیدار این تیم با برق شیراز را رایگان اعلام کنند ، هیات فوتبال مازندران می گوید که ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شرایط بازی رایگان را ندارد.

نساجی مازندران پنجشنبه این هفته میزبان برق شیراز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است .
مسئولان باشگاه نساجی بر این باورند که همزمانی میزبانی نساجی از برق شیراز با شهرآورد پرسپولیس و استقلال در تهران ، بر حضور تماشاگران در ورزشگاه شهید وطنی تاثیر منفی می گذارد و ممکن است این ورزشگاه را خالی کند.
آنان برای جبران سفر برخی از دوستداران نساجی به تهران برای تماشای شهرآورد از نزدیک و یا خانه نشینی برای دنبال کردن نبرد دو تیم قدر کشور ، پشنهاد داده اند تا حضور تماشاگران در بازی میان نساجی و برق شیراز رایگان شود.
رئیس هیات فوتبال مازندران در واکنش به این طرح نساجی گفت : ورزشگاه شهید وطنی قائمشهرشرایط رایگان شدن دیدارهای خانگی را برای این نیم محبوب و پرطرفدار مازنی ندارد.
غلامرضا بهروان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بخشی ازصندلی فلزی ورزشگاه قائمشهر فرسوده است و با کم شدن ظرفیت این فضای ورزشی ، رایگان شدن تماشای دیدار حساس نساجی می تواند باعث ازدحام تماشاگران شود.
وی گفت : باشگاهها به صورت خودسرانه حق رایگان کردن دیدارهای خانگی را ندارند و باید درخواستشان را ابتدا به شورای تامین و پس از تائید به سازمان لیگ ارائه کنند.
بهروان افزود : نساجی قائمشهر با وجود این که ورزشگاه خانگی آنها شرایط رایگان شدن دیدار را ندارد ، باید درخواست خود را به شورای تامین شهرستان ارسال کنند و پس از تائید برای سازمان لیگ بفرستند .
وی گفت که نساجی پس از تائید سازمان لیگ می تواند بلیت فروشی را قطع کند و در غیر این صورت بلیت فروشی به قوت خودش باقی است.
مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر هم گفت که باشگاهشان به دلیل همزمانی بازی حساس تیمشان با شهرآورد استقلال و پرسپولیس و احتمال کمرنگ شدن حضور تماشاگران، درخواست رایگان شدن دیدارشان با برق جدید شیراز را به شورای تامین شهرستان ارائه داده اند.
علی امیری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : البته پس از تائید درخواست در شورای تامین ، آن را به سازمان لیگ ارسال خواهیم کرد.
وی در مورد فرسوگی بخشی از جایگاه تماشاگران ورزشگاه نساجی و احتمال ازدحام تماشاگر هم گفت : در صورت اجرایی شدن پیشنهاد باشگاه ، تماشاگران به اندازه ظرفیت ورزشگاه اجازه ورود پیدا می کنند.
نساجی قائمشهر در حالی این هفته در چارچوب رقابت های لیگ دسته یک فوتبال میزبان برق شیرازاست که هر دو تیم هم امتیاز هستند ، اگر چه برق شیراز با تفاضل گل کمتر یک پله پایین تر از این تیم در رده سوم قرار دارد.
نساجی قائمشهر در صورتی که در بازی خانگی پنجشنبه پیروز میدان باشد ، جایگاهش را در رده سوم تثبیت خواهد کرد.
نساجی در کنار خونه به خونه ، 2 نماینده مازندران در لیگ دسته یک فوتبال هستند. خونه به خونه هم اکنون با 16 امتیاز از 10 بازی در رده ششم جدول این رقابت ها قرار دارد.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال