امام جمعه اهرم: هدف استکبار جهانی تضعیف سپاه است

بوشهر- ایرنا- امام جمعه اهرم مرکز شهرستان تنگستان گفت: تهدید سپاه پاسداران از جانب اسکتبار جهانی با هدف تضعیف این نیرو انجام می شود.

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام عیسی راستگو در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه و تروریستی خواندن این نهاد مقدس افزود: طرحهای تحریمی استکبار جهانی بر علیه ایران اسلامی صنایع دفاعی و تسلیحاتی جمهوری اسلامی با هدف ضربه زدن به نیروهای مسلح را شامل می شود.
وی تصریح کرد: طرح تحریمی جدید آمریکا شامل همه کسانی که به نوعی با جمهوری اسلامی در تماس هستند را شامل و از سفر به آمریکا منع می شوند.
راستگو با بیان اینکه آمریکائیها نهاد مقدس سپاه وحامیان آن درخاورمیانه (حماس ونیروهای مردمی عراق) به حمایت از تروریست درلیست تحریها قراردادند افزود: این اقدام خصمانه آمریکا برعلیه سپاه پاسداران نشات گرفته از نقش اثر گذار سپاه در خنثی کردن توطئه های استکبار جهانی در خاورمیانه است.
امام جمعه اهرم گفت: در این شرایط حساس مسئولان باید متحد و همدل برای دفاع ازامنیت ملی کشور از نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کنند.
وی بیان کرد: تمام نیروهای آمریکا درتیررس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارند و در مقابل هرگونه تجاوز از سوی آنان تبعات جبران ناپذیری برای آمریکائیها به دنبال دارد.
راستگو در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولان شهر اهرم گفت: مسئولانی که به تازگی مسئولیت قبول کرده اند نباید با آبروی شهر و مردم بازی کنند در 10 سال گذشته خون دلها خورده شده تا هویت فرهنگی این شهر زنده شود.
امام جمعه اهرم افزود: امروز شهر اهرم با علم الهدی اهرمی، معتقد اهرمی و بزرگان دیگر شناخته می شود و اگر هم کسی خواست ازمسئولان مطالبه گری داشته باشد وخواسته ومشکلات شهر را انعکاس دهد عاقلانه رفتار کند.
6047/6045**خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: اکبراقبال مجرد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال