سلطانی فر: موفقیت های کم سابقه فوتبال نتیجه حمایت همه جانبه دولت از ورزش ملی است

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان موفقیت های کم سابقه فوتبال کشور را ناشی از نتیجه برنامه های فدراسیون فوتبال، همکاری و همراهی وزارت ورزش و در نهایت حمایت همه جانبه دولت و تدبیر از ورزش ملی دانست.

به گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون فوتبال، در پیام مسعود سلطانی فر درباره موفقیت های فوتبال ملی آمده است: حضور فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جام های جهانی فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و رده های نوجوانان و جوانان در سال 2017 و صعود سه تیم باشگاهی به محله حذفی و حضور تیم پرسپولیس در جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا موجب خرسندی و شادمانی مردم ورزش دوست شد؛ اعتقاد دارم این موفقیت های بزرگ و کم سابقه در این سطح، نتیجه برنامه های گسترده مدیریت فدراسیون، همکاری وهمراهی وزارت ورزش و جوانان و در نهایت حمایت همه جانبه دولت تدبیر وامید از ورزش ملی کشور است.
در ادامه این پیام ابراز امیدواری شده است که درخشش روز افزون جوانان و قهرمانان سرافراز ورزش و بخصوص فوتبال در عرصه های مختلف بین المللی ادامه داشته باشد.
به تازگی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) گزارشی را منتشر کرد که ایران تنها کشوری در جهان است که در 5 سطح ملی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان، فوتسال و فوتبال ساحلی به جام جهانی صعود کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129** 1569
تنظیم کننده: مهدی رهبر **انتشار:علی حبیبی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال