گام های موثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برای ارتقای معنوی و بصیرتی کارکنان

همدان- ایرنا- رئیس عقیدتی ـ سیاسی تیپ 316 زرهی پادگان قهرمان همدان گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برای ارتقا سطح معنوی، دینی و بصیرت گام های اساسی برداشته و در این سال ها دوره های متعدد را با موضوع بصیرت افزایی برگزار کرده است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی محمدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته همدان با گرامیداشت سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش اظهار کرد: تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگ زرین و ماندگار از امام راحل در تاریخ انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عده ای مخالف ارتش و حضور روحانیت بودند اما امام راحل با ایستادگی قاطع در مقابل آنان، از حضور روحانیت و فعالیت ارتش دفاع کرد ادامه داد: اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران به برکت معنویت قرآن و اهل بیت و جانفشانی نیروهای متعهد و متدین در عرصه های مختلف است.
وی، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را مروج فرهنگ اسلامی دانست و گفت: ترویج فرهنگ مفاهیم قرآنی در زندگی انفرادی و اجتماعی نیروهای مسلح از وظایف اصلی است و هم اینک 9 هزار و 495 حافظ قرآن و 150 تن حافظ کل قرآن در ارتش جمهوری اسلامی هستند.
وی حضور مقتدرانه ارتش جمهوری اسلامی در منطقه را نشان از ارتقا سطح معنوی، دینی و بصیرت نیروهای ولایت مدار عنوان کرد و افزود: شهادت بیش از 48 هزار نیرو و حضور بیش از 200 هزار جانباز در ارتش در کنار هزاران آزاده و ایثارگر از افتخارات ارتش جمهوری اسلامی در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام محمدی بیان کرد: امروزه نیز ارتش ولایت مدار، مخلص و متعهد ایران اسلامی پا در رکاب فرماندهی معظم کل قوا آماده جانفشانی در راه اسلام ناب محمدی و حفظ استقلال و تمامیت نظام و جمهوری اسلامی است.
24 مهرماه به عنوان سالروز تاسیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.
7520/2087
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار: زهرا پیرنیا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال