امام جمعه آستارا: خواسته مردم از قوه قضائیه مبارزه با مفسدان اقتصادی است

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: خواسته مردم و مقام معظم رهبری از قوه قضائیه مبارزه با مفسدان اقتصادی است و خوشبختانه در این راستا دستگاه قضا ، مقتدرانه حرکت می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه آستارا افزود: وظیفه ذاتی قوه قضائیه برخورد با مفسدان و هنجارشکنان است و در این راستا تاکنون قدم های مثبتی از سوی این قوه برداشته شده است.
وی با اشاره به اینکه دشمنان در جهت مقابله با قوای نظام و به خصوص قوه قضائیه برنامه های مختلفی دارند، اضافه کرد: جو سازی علیه قوه قضائیه، قابل قبول نیست زیرا این قوه در چارچوب قانون به وظیفه خود عمل می کند.
حجت الاسلام حافظ نیا با اشاره به موفقیت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با داعش، اظهار کرد: مردم و نظام جمهوری اسلامی از مواضع مقتدرانه سپاه حمایت می کنند و آمریکا به خاطر ترس از اقتدار سپاه، می خواهد این نهاد مقدس را در لیست گروه های تروریستی قرار دهد.
خطیب جمعه آستارا با اشاره به فرا رسیدن هفته استاندارد گفت: رعایت کردن اصل استاندارد در عرصه های تولیدی و خدماتی، رغبت مردم را به منظور خرید کالای ایرانی افزایش می دهد.
وی با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش خاطرنشان کرد: تحصیل، تهذیب و ورزش از توصیه های مقام معظم رهبری به جوانان است و دولت باید از ورزش های همگانی حمایت و در جهت توسعه آن سرمایه گذاری کند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال