امام جمعه نطنز: سپاه خط قرمز نظام است و در قلب ملت ایران جای دارد

کاشان- ایرنا- امام جمعه نطنز گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خطوط قرمز نظام، حافظ امنیت و آرامش کشوراست و در قلب ملت ایران جای دارد.

به گزارش ایرنا، ؛حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نمازهای جمعه این شهربا اشاره به خنثی شدن توطئه های منطقه ای دشمنان اسلام توسط سپاه، اظهارکرد: آمریکا ۴۰ سال در برابر جمهوری اسلامی ایران طعم تلخ شکست را چشیده است و امروز با تحریم سپاه که به مثابه فرزند مردم است، نمی تواند مردم ایران را تروریست بخواند.
وی با بیان اینکه امروز عشق به سپاه در بین همه کشورهایی که سپاه برای دفاع از مردم به آن قدم گذاشته است، بیش از پیش شده است، تاکید کرد: سپاه هر کجا قدم می گذارد امنیت و آرامش را برای مردم آن کشورها به ارمغان آورده است.
امام جمعه شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز نیزدر خطبه های نماز جمعه گفت: ملت بزرگ ایران همواره سپاه پاسداران را به عنوان یک نهاد امنیت ساز و حافظ آرامش در قلوب خود جای داده است.
حجت الاسلام علیرضا قاسمی با بیان این که شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه برای دوست و دشمن جمهوری اسلامی قابل درک شد است، افزود: استیصال سران این کشور باعث شده تا آنها در اقدامی غیرقابل پذیرش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ منافع و آرمان ها بوده است را در فهرست تروریستها قرار دهد.
7430/6136 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال