امام جمعه زنجان: حمایت قاطعانه از سپاه، جلوه ای از اتحاد و همبستگی در کشور است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه آمریکا در ادامه توطئه گری های خود علیه ایران، تضعیف یکی از ارکان انقلاب را دنبال می کند، گفت: دفاع قاطعانه از سپاه پاسداران، جلوه ای از معنای اتحاد و ایستادگی نیروها در کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی، در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان به توطئه های دولت آمریکا علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: مادامی که آمریکا خصلت امپریالیستی، قلدری و زورگویی اش را داشته باشد و ما نیز خصلت انقلابی گری خود را حفظ کنیم، امکان سازشی وجود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: اکنون تمام تلاش آمریکا این است تا برجام را نقض کند و هزینه این عمل را نیز به گردن جمهوری اسلامی بیندازد.
حجت الاسلام خاتمی اظهار کرد: تلاش دیگر آمریکا دامن زدن به ایران هراسی است تا در نتیجه آن، کشور ما نتواند از منافع مترتب بر برجام همچون جذب سرمایه گذاری، استفاده کند.
وی افزود : طرح بهانه های دیگری همچون توان موشکی ایران نیز برای ایجاد جنگ روانی است.
امام جمعه زنجان گفت: اگر همه باهم باشیم و پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم، دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد ماند مجبور به عقب نشینی خواهد شد.
حجت الاسلام خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت تبیین اهداف قیام حضرت سید الشهدا(ع) تاکید کرد و افزود: شهادت 2 چهره دارد، یک چهره اش خون و چهره دیگرش پیام است.
وی ادامه داد: رساندن پیام شهدا وظیفه میراث داران آنان است که پیشتاز چنین حرکتی، وجود مقدس حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) و به طور کلی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بعد از حماسه عاشورا بودند.
7312/6085
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده: رویا رفیعی
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر :6208851

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال