امام جمعه شهرکرد: اقتصاد مقاومتی در گذشته مورد غفلت قرار گرفته است

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: اقتصاد مقاومتی در گذشته مورد غفلت قرار گرفته، از این رو دشمن با تهدید به تحریم اقتصادی دنبال باج گیری از این نظام است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرد اظهار کرد: با تقویت و پویایی اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی و اتکا به تولیدات داخلی دیگر نیازی به بیگانگان نخواهیم داشت.
وی با اشاره به 22 مهرماه روز ملی استاندارد گفت: باید کیفیت محصولات تولیدی برای تولید و مصرف کننده و متولیان نظارت مورد توجه قرار گیرد تا محصولات داخلی با مرغوبیت و کیفیت بالا و رغبت بالای مصرف وارد بازار شود.
وی همچنین گفت: استعمار و استکبار جهانی برای نظام جمهوری اسلامی قابل اعتماد نیست و دشمن با مکر و حیله درصدد رخنه و جلوگیری از پیشرفت امت اسلامی است.
امام جمعه شهرکرد افزود: عدم پایبندی رییس جمهوری آمریکا به پیمان و مذاکرات برجام، به ملل جهان ثابت کرد که سرکرده های استکبار جهانی مکار، بی وفا و عهدشکن هستند.
امام جمعه شهرکرد افزود: اگر نظام سلطه گر و مهره های استکبار در نقاط مختلف دنیا عاقل بودند باید به تاریخ گذشته نگاه می کردند و چگونگی نابودی نظام سلطه و ستم را می دیدند.
نکونام در بخشی دیگر از خطبه های نمازجمعه شهرکرد از مسئولان خواست تا نسبت به تعیین و معرفی استاندار جدید این استان با سرعت بیشتر عمل کنند، زیرا بگفته وی این استان مشکلات زیادی از جمله اشتغال و بیکاری جوانان و معطل ماندن طرح های عمرانی دارد.
امام جمعه شهرکرد توضیح داد: باید استاندار این استان فارغ از جناح بندی های سیاسی با سعی و تلاش بتواند مشکلات معیشتی و رفاهی مردم را رفع کند.
خبرنگار: مرتضی شاهوردی**انتشار:جهانبخش صفری
6199/6021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال