تاکید رییس فدراسیون وزنه برداری بر اجرای طرح های استعدادیابی

گرگان - ایرنا - رییس فدراسیون وزنه برداری از اجرای تفاهم نامه با فدراسیون ورزش های روستایی عشایری و آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پس از گذذشت حدود 10 سال از تعطیلی برنامه های وزنه برداری برای دانش آموزان هم اینک طرح های استعداد یابی در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار ایرنا علی مرادی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در گرگان افزود: همچنین وزارت آموزش و پرورش اقدامات خوبی انجام داده و مسابقات قهرمانی دانش آموزان را در شهرکرد برگزار کرد.
وی ادامه داد: توسعه وزنه‌ برداری و استمرار روند رو به رشد تیم ملی مستلزم استعدادیابی است که این مهم نیز به زیرساخت‌ های اساسی نیاز دارد و برگزاری مسابقات دانش آموزی نیز در این راستا انجام می گیرد.
رییس فدراسیون وزنه‌ برداری به تفاهم نامه همکاری با فدراسیون ورزش‌های روستایی عشایری اشاره کرد و گفت: در روستاها نیز ورزشکاران و استعدادهای بالقوه زیادی وجود دارد که باید شناسایی و آموزش ببینند.
مرادی در ادامه انتصاب سید مناف هاشمی به عنوان استاندار جدید گلستان را تبریک گفت و افزود: باتوجه به تجارب ارزنده وی در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، آینده روشنی برای ورزش گلستان به خصوص رشته المپیکی وزنه برداری در انتظار است و امید داریم در آینده نه چندان دور شاهد میزبانی این استان در اردوهای تیم ملی و برگزاری رقابت های داخلی و بین المللی باشیم.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد که وزنه برداری این استان در رقابت های لیگ برتر تیمی در خور شان و جایگاه گلستان داشته باشد.
رییس فدراسیون وزنه برداری یادآور شد که استان گلستان دارای پتانسیل و نیروی انسانی توانمند است و می تواند ملی‌ پوشانی در اردوهای مختلف تیم ملی داشته باشد.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال