تاکید رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در برخورد با رشته های غیر قانونی

یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: این فدراسیون با فعالیت برخی رشته های همگانی که غیرقانونی تبلیغ و ترویج می شود برخورد قانونی می کند .

علی مجد آرا، شامگاه پنجشنبه در مجمع سالانه هیات ورزش های همگانی یزد افزود: برخی رشته ها در قالب ورزش همگانی معرفی می شود که غیرقانونی هستند و از سوی فدراسیون ابلاغ نشده است .
وی تصریح کرد: طبق مقررات و با جدیت ، فدراسیون ورزش های همگانی با مروجان رشته های غیرقانونی و همچنین با مراکز و باشگاه هایی که به صورت زیرزمینی به دایر کردن آنها اقدام می کنند برخورد شایسته خواهد کرد.
این مسئول تاکید کرد: در حال حاضر حدود یک هزار و 400 رشته همگانی در سطح دنیا وجود دارد که بسیاری از آنها با شرایط میهن اسلامی ما همخوانی ندارد و قابلیت اجرا ندارد.
مجدآرا گفت: فدراسیون ورزش های همگانی به دنبال تنوع ورزشی و جلب مشارکت تمام افراد برای ورود به عرصه مهم ورزش است ولی باید فعالیت های دقیق و قانونی انجام گیرد.
وی از فعالیت های خوب هیات ورزش های همگانی یزد قدردانی کرد و گفت: به پاس قدردانی از هیات این استان یک پکیج 100 میلیون ریالی تجهیزات ورزشی برای یزد در نظر گرفته شد که ارسال می شود.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی همچنین تصریح کرد: تا پایان امسال یک خودرو یا معادل قیمت آن برای استفاده هیات ورزش های همگانی استان یزد تامین می شود.
مجد آرا به اهمیت دوره های آموزشی ، جلب مشارکت همگان برای حضور فعال در عرصه ورزش و همچنین برگزاری برنامه های متنوع و مفرح برای اقشار مختلف و تامین سلامتی مردم و جوانان تاکید کرد.
در این مجمع مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان یزد از فعالیت های هیات ورزش های همگانی استان قدردانی کرد.
همچنین توسط فدراسیون ورزش های همگانی از سه فعال این هیات شامل امین سامعی ، سید حسین سید عربی و مائده سعیدی با لوح سپاس قدردانی شد.
استان یزد 45 هیات ورزشی و 65 هزار بیمه شده دارد.
7536/2047*خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار- عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال