لیگ برتر فوتبال؛

کرانچار: هرنتیجه ای غیر از برد من را دچار مشکل می کند

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: در دیدار مقابل سیاه جامگان اگر نتوانیم پیروز میدان شویم من و تیم سپاهان دچار مشکل می شویم.

به گزارش ایرنا، ' زلاتکو کرانچار ' عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سیاه ‌جامگان مشهد در هفته نهم لیگ برتر، افزود: در تعطیلات لیگ برتر غیر از مسائل فنی از نظر روحی نیز روی تیم کار کردیم تا بازیکنان از این نظر شرایط بهتری به دست آورند.
وی اظهار کرد: در دیدار فردا (جمعه) مقابل سیاه جامگان عزت‌ الله پور قاز را به دلیل مصدومیت و حسن جعفری را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.
سرمربی تیم سپاهان اظهار کرد: این تیم در دیدارهای گذشته خود بازی های خوبی را به نمایش گذاشت اما به نتیجه مورد نظر دست نیافت.
وی گفت: امیدواریم در دیدارهای آینده خود نمایش خوبی داشته باشیم و دیدارهایمان همراه با پیروزی باشد و در چهار دیدار آینده که سه دیدار آن در خانه است به نتایج خوبی دست یابیم.
کرانچار درباره حمایت هواداران سپاهان نیز افزود: هواداران با حمایت خوب خود تا اینجا کار بزرگی انجام داده‌ اند امیدوارم فردا نیز به کمک تیم ما بیایند و این دیدار با کسب نتیجه برای تیم سپاهان همراه باشد.
وی اضافه کرد: من نیز همانند هواداران از نتایج ضعیف گذشته ناراحتم ولی مثبت فکر می کنم وتلاش خود را برای موفقیت تیم خواهم کرد.
سرمربی تیم سپاهان با بیان اینکه این تیم دارای ملی‌پوش‌های متعددی بوده و در تمام تیم‌های مختلف رده‌های ملی بازیکنان متعددی دارد، اظهار کرد: در حال حاضرسعید آقایی از تیم سپاهان در اردوی تیم ملی حضور داشت و پیش از این نیز عزت‌الله پورقاز، ساسان انصاری و مهرداد محمدی در تیم ملی حاضر بودند.
کرانچار با اشاره به تشکیل تیم بانوان سپاهان و کمک به این تیم گفت: با ملاقاتی که با سرمربی این تیم داشتم و هر کمکی که از دستم بر بیاید برای آنها انجام می‌دهم.
وی افزود: فوتبال بانوان یک ورزش مطرح در دنیا است و با کمال میل آماده کمک به تیم بانوان سپاهان هستیم.
وی با اشاره به خبرهایی در مورد اضافه شدن یک دستیار به کادر فنی این تیم افزود: موضوع درباره حضور محرم نویدکیا در تیم بود و این در حالی است که نویدکیا اسطوره باشگاه سپاهان است و زمان زیادی در این تیم به عنوان کاپیتان بود.
وی گفت: در چند نوبت با وی برای ورود به کادر فنی صحبت کردم که این درخواست‌ها نه تنها برای ورود به کادر فنی بلکه ورود به مجموعه باشگاه‌ها بوده است ولی او در آن مقاطع درخواست ما را نپذیرفت ولی در ادامه اگر شرایط فراهم باشد نویدکیا می‌تواند به تیم ما اضافه شود.
دیدار تیم های سپاهان اصفهان و سیاه جامگان مشهد عصر فردا (جمعه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 16 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزارمی شود.
هم اکنون تیم سپاهان اصفهان با 7 امتیاز در رده چهاردهم و سیاه جامگان مشهد نیز با همین امتیاز به دلیل تفاضل گل بهتر در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران قراردارد.
گ/8114/*شبس*1613*خبرنگار: امیرحسین اکبری*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال