برای چندمین بار در روزهای اخیر

اقدام تحریک آمیز نظامیان رژیم صهیونیستی در تجاوز به خاک لبنان

بیروت – ایرنا – در اقدامی تحریک آمیز یک گروه از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با عبور از نوار مرزی بین لبنان و فلسطین اشغالی تا عمق 120 متری خاک لبنان وارد شدند و به جست و جو در این منطقه پرداختند.

واحد رسانه جنگی وابسته به حزب الله لبنان عصر امروز (پنجشنبه) گزارش داد که یک گروه 18 نفره از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی ساعت شش و نیم صبح امروز (پنجشنبه)، از سیم خاردارهای موجود در منطقه کروم الشراقی در روستای میس الجبل عبور و با ورود به عمق 120 متری خاک لبنان اقدام به گشت زنی و جستجو در این منطقه کردند.
البته طبق این گزارش سربازان رژیم صهیونیستی از خط آبی (خط مرزی ترسیم شده از سوی سازمان ملل) عبور نکردند.
این وضعیت در روزهای اخیر بارها تکرار شده است و پیش از این نیز سربازان رژیم صهیونیستی با قطع سیم خاردارها و ورود به منطقه میس الجبل اقدام به هموار کردن تپه های خاکی موجود در منطقه با استفاده از تراکتور کرده بودند.
روستای میس الجبل از توابع شهرستان مرجعیون در استان نبطیه است که در جنوب لبنان و در مرزهای این کشور با فلسطین اشغالی واقع شده است.
همزمان هواپیماهای رژیم صهیونیستی بارها به حریم هوایی لبنان تجاوز کرده اند.
تجاوزهای مکرر رژیم صهیونیستی به لبنان در حالی صورت می گیرد که نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در مناطق مرزی بین لبنان و فلسطین اشغالی به طور دائم حضور دارند و این تجاوزگری ها را رصد می کنند.
خاورم*390*2054
انتشاردهنده: محمد خواجوئی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال