بازیکنان پرسپولیس آرزوی نوجوان 12 ساله اهوازی را برآورده کردند

اهواز - ایرنا - یک نوجوان خوزستانی مبتلا به بیماری حاد قلبی روز پنجشنبه با حضور در اردوی تیم پرسپولیس در اهواز به آرزوی خود رسید.

به گزارش ایرنا مهدی جوکشت هوادار 12ساله تیم فوتبال پرسپولیس که از نارسایی قلبی رنج می برد و تاکنون سه بار عمل جراحی قلب باز انجام داده ظهر امروز با حضور در بین بازیکنان پرسپولیس که هم اکنون در اهواز به سر می برند به آرزوی خود رسید.
مهدی که به شدت از بیماری رنج می برد و در حالی که کپسول اکسیژن به او وصل بود با حضور در محل اقامت تیم پرسپولیس دراهواز با بازیکنان این تیم دیدار و عکس یادگاری گرفت.
مهدی 12 ساله پس از دیدن بازیکنان پرسپولیس اشک بر چشمانش جاری شد و این موضوع عکس العمل بسیاری از بازیکنان سرخ پوش را به همراه داشت و آنها این نوجوان اهوازی را در آغوش خود گرفتند.
این هوادار نوجوان در ادامه از بازیکنان پرسپولیس خواست که دربازی برگشت مقابل الهلال درلیگ قهرمانان آسیا با اقتدار ظاهر شوند و با پیروزی مقابل این تیم موجب خوشحالی مردم ایران شوند.
در پایان این دیدار برانکو ایوانکوویچ، کریم باقری و محمود خوردبین از اعضای کادر فنی پرسپولیس با مهدی 12 ساله عکس یادگاری گرفته و پیراهن پرسپولیس را به او هدیه دادند.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در هفته نهم رقابت های لیگ برتر روز پنج شنبه در اهواز برگزار می شود.
6064
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال