جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه:

آمریکا هیچ گاه خیرخواه ملت ایران نبوده است/ نباید همدیگر را تکفیر کنیم

قزوین-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا هیچ گاه خیرخواه ملت ایران نبوده است ، گفت: این اتفاق بار دیگر در جریان برجام ثابت شد.

به گزارش ایرنا،سردار عبدالله عراقی روز پنجشنبه در ششمین یادواره شهید رجایی و باهنر و 63شهید کارمند استان قزوین در دانشگاه بین المللی امام (ره) شد،افزود:برای مقابله با دشمنان باید متحد بوده و همدیگر را تکفیر نکنیم.
وی اظهار کرد: برای حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام باید با سلیقه های مختلف در کنار یکدیگر باشیم و برای اداره بهتر کشور تلاش کنیم.
وی اظهار کرد: همه مردم و گروه ها و جریان ها باید متحد و مسنجم باشیم و همدیگر را تفکیر نکنیم چرا که اگر جدا از هم باشیم، دشمن شاد می شود و اداره کشور سخت خواهد شد.
سردار عراقی با اشاره به توطئه های اسرائیل و استکبار جهانی علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی و گفت: اخلال امنیت در خاورمیانه و ایجاد اختلاف بین اهل سنت و شیعه جزو راهبردهای دشمن برای رسیدن به اهداف خود است.
وی با تاکید بر تقویت انسجام و همدلی در کشور، مدارا کردن با یکدیگر را یکی از مولفه های امنیت پایدار برای کشور دانست و گفت: هرکس باعث ایجاد اختلاف در کشور شود یا متوجه نیست یا اینکه مشکل دارد.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه همه باید در جمهوری اسلامی به عنوان یک ملت کنار هم برای حفظ و ارتقای امنیت پایدار تلاش کنیم، گفت: امروز در کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و انسجام هستیم.
سردار عراقی در بخش دیگری از سخنان خود یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و گفت: همه جناح ها و گروه ها برای حفظ عزت و اقتدار کشور باید ادامه دهنده راه و آرمان شهدا باشند.
وی به رشادت های رزمندگان میهن اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: دفاع مقدس ستون های نظام اسلامی را مستحکم کرد.
سردار عراقی خاطرنشان کرد: شهدا با نثار خون خود نذرشان را ادا کردند و در سخت ترین شرایط از مقابله با دشمن و تلاش برای حفظ آزمان ها و ارزش های اسلامی دست برنداشتند.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهدا را متعلق به همه مردم ، گروه ها وجناح های داخل نظام دانست و ادامه داد: در فضایی که استکبار جهانی برای هجمه به ارزش های ملی و دینی ما تمرکز کرده است، نباید شهدا را جناحی کنیم.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: شهدا ولی نعمتان ما هستند و ما باید ادامه دهنده راه شهدا بوده و در راه اعتلای نطام بیش از گذشته تلاش کنیم.
در این مراسم از تمثال شهید محمد شفعیها به عنوان شهید شاخص سال 97 رونمایی شد.
در پایان این برنامه از خانواده شهدای کارمند استان قزوین تجلیل شد.
7390*/6012 خبرنگار: گیتی سیمیاری**انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال