نمایش «آزاد به قید شرط» در جشنواره کمبریج انگلستان

تهران - ایرنا - فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» پنجمین ساخته سینمایی حسین شهابی در جشنواره فیلم کمبریج انگلستان نمایش داده خواهد شد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» که از تاریخ 26 مهرماه اکران عمومی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد کرد، در ادامه حضور بین المللی خود به جشنواره کمبریج رفت.
جشنواره کمبریج انگلستان یکی از مهمترین جشنواره های این کشور است که «آزاد به قید شرط» به بخش رقابتی سی و هفتمین دوره این فستیوال راه یافته است.
اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود که پس از آن به جشنواره های فیلم لیسبون پرتغال، هفته فیلم ونیز، و ماربلا اسپانیا دعوت شد.
این فیلم توسط حسین شهابی نوشته، تهیه و کارگردانی شده و بازیگرانی چون امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، شکرخداگودرزی، رامین راستاد، امیر دژاکام، احمد نیکپور، علیرضا ثانی فر، وحید رستم پور، مجید رمضانی، رها مردانی، فرشین طهماسب، محمد کارهمت، محمد اکبری، سونیا شیرازی، احمد شهابی و... در آن ایفای نقش کرده اند.
از دیگر عوامل این فیلم می توان به امین جعفری مدیرفیلمبرداری، فرخ فدایی صدابردار، مریم کوهکن مشاور حقوقی، مریم بابایی روابط عمومی، ستایش دولتشاهی طراح پوستر و مدیر تبلیغات اشاره کرد.
فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» در خانه فیلم باران تولید شده و عرضه و پخش بین المللی آن بر عهده امیر نادر بابایی است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: کیوان کمالی به بیست سال حبس محکوم شده و بعد از تحمل ده سال حبس بطور مشروط از زندان آزاد می‌شود. پرهیز از وقوع هرگونه تخلف و جرم و نزاع و درگیری بزرگترین چالش پیش روی کیوان کمالی در مواجهه با جامعه لجام گسیخته‌است.
فراهنگ**9246** 1823 خبرنگار: علیرضا مرادی ** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال