3 خودرو در آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در تهران سوختند

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: 3 دستگاه خودرو در آتش سوزی پارکینگ یک ساختمان 6 طبقه واقع در شهرک ولیعصر(عج) سوختند.

سیدجلال ملکی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 5 و 6 دقیقه صبح امروز حادثه آتش سوزی در شهرک ولیعصر (عج) به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات لازم به محل اعزام شدند.
وی اظهار کرد: دراین حادثه طبقه همکف(پارکینگ) یک ساختمان مسکونی دچار حریق شده بود که 3 دستگاه خودرو(پژو 206؛ جک شاسی بلند و سانتافه) در آتش سوختند.
ملکی با اشاره به وجود 6 دستگاه خودرو در این طبقه از پارکینگ ساختمان گفت: تلاش آتش نشانان مانع از سرایت آتش به دیگر خودروها و همچنین طبقه منفی یک این ساختمان شد.
وی با بیان اینکه دود غلیظ ناشی از آتش سوزی ساختمان را فرا گرفته بود اظهار کرد: آتش نشانان در همان لحظات اولیه 8 نفر از ساکنان را استفاده از نردبان هیدرولیکی از ساختمان خارج کردند.
وی تصریح کرد: در مجموع نیروهای آتش نشان ضمن مهار آتش، 20 نفر از ساکنان ساختمان(13 مرد و 7 زن) را به سلامت از ساختمان خارج کردند.
به گفته ملکی، علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان در حال بررسی است.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7243/1735**1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال